Unikátní propojení jednotlivých rejstříků - se službou iHOP získáváte možnost sledovat změny subjektů v ISIR, OR a RŽP.

Co Vám iHOP nabízí?

iHOP poskytuje svým uživatelům možnost sledovat subjekty v Insolvenčním rejstříku (ISIR), Obchodním rejstříku (OR) a Registru živnostenského podnikání (RŽP).

Uživatel si vytvoří svůj seznam subjektů, u kterých chce sledovat změny ve výše zmíněných rejstřících.

Pokud se sledovaný subjekt dostane do insolvence, nebo nastane jiná skutečnost v některém insolvenčním řízení souvisejících se sledovaným subjektem, bude o tom uživatel automaticky informován prostřednictvím emailu. Stejně tak bude upozorněn na změnu subjektu v OR a RŽP.

Jak taková emailová avizace může vypadat se můžete podívat zde.

Hlavní výhody využívání iHOP

  • iHOP pracuje za Vás - tuto službu využijete v případě, že potřebujete mít pravidelný přehled o svých obchodních partnerech a nechcete ztrácet čas neustálou kontrolou ve veřejně přístupných rejstřících a registrech.
  • Uspoříte tak nemálo energie a hlavně finančních prostředků. Už jen sledování několika málo subjektů v Insolvencím rejstříku může měsíčně zabrat několik hodin. Získaný čas můžete věnovat efektivnějším činnostem.
  • Unikátní propojení jednotlivých rejstříků - se službou iHOP získáváte možnost sledovat změny subjektů nejen v Insolvenčním rejstříku, ale i v Obchodním rejstříku (OR) a Registru živnostenského podnikání (RŽP).
  • On-line sledování vybraných subjektů - změny v jednotlivých rejstřících jsou pravidelně monitorovány. O jednotlivých změnách jsou Vám zasílány avíza prostřednictvím e-mailu.
  • Nejste omezeni časem ani prostorem - ke svým sledovaným subjektů se tak můžete dostat po tomto upozornění ať už jste kdekoliv – v práci, doma, na cestách.

Začněte využívat iHOP zdarma

Vyzkoušejte si služby iHOP naprosto nezávazně a zdarma.

Po registraci Vám bude ihned zřízen účet, který budete moci po dobu jednoho měsíce bezplatně používat. Zdarma si můžete vyzkoušet sledování až 10-ti různých subjektů.

Začnete zde.


 © 2012 FPO s.r.o. - Všechna práva vyhrazena, jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu firmy zakázáno.